Денсаулық мектебінің жұмыс кестесі

ШЖҚ «Ғ. Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы» КМК-ның

2019 жылғы «Денсаулық мектептерінің» жұмыс  атқару кестесі

 

 

«Денсаулық мектептерінің» атауы   Өткізу күні мен уақыты Мақсатты топ Өткізу орны Жауапты мамандар
 

1

 

Артериалды гипертензия мектебі

           Жұма

 

   АГ бойынша «Д» есепте тұратын емделушілер Кардиологиялық

бөлімше

 

 Бижанов А.К. – кардиологиялық бөлімшесінің кардиолог дәрігері
     12.00 —  13.00
2 Босануға дайыңдық мектебі Сейсенбі

16.00-.17.00

Жүкті әйелдер Перинаталдық орталық,

 

Жүкті әйелдер патологиясы бөлімшесі

1.Рыжикова С.В.- жүкті әйелдер патологиясы бөлімшесінің менгерушісі

2.Уткелбаева Д.К.- .- жүкті әйелдер патологиясы бөлімшесінің акушер –гинекологі

3.Кайдарова Н.Ш. –  психолог

Бейсенбі

16.00-17.00

3 Дені сау бала мектебі  Күнде   Аналар балаларымен Перинаталдық орталық

Босану бөлімшесі

1.Курманова Ш.Ж.-  жана туған балалардын патология  бөлімшесінің менгерушісі

2.Лепехова С.Н.-дәрігер -неонатолог

3.Кайдарова Н.Ш. -психолог

       9.00-12.00
4 Демікпе мектебі            Күнде емделушілер Емхана

Пульмонолог

кабинеті

 1. Баширова Г.К.- пульмонолог  дәрігері
       9.00 — 12.00
5 Псориаз   мектебі Күнде «Д» есепте тұратын емделушілер Емхана

Күндізгі стационар

 1.Акижанова Г.Р.-

Дәрігер -дерматовенеролог

      09.00-12.00
6   Атопиялық дерматит

мектебі

Күнде «Д» есепте тұратын емделушілер Емхана

Кабинет №333

 1.Жунусова Г.К. –

Дәрігер -дерматовенеролог

       09.00 — 12.00
7   «ЖЖБИ» мектебі Кунде «Д» есепте тұратын емделушілер Емхана

№328 Кабинеті

1. Шилкова Е.С.-

Дәрігер -дерматовенеролог

    09.00 — 12.00
8   ВИТИЛИГО

мектебі

Кунде «Д» есепте тұратын емделушілер Емхана

№327 Кабинеті

 1.Тяжелова Е.В.-

Дәрігер -дерматовенеролог

    09.00 — 12.00

 






[yop_poll id="2"]
  • umc-k umc-k
  • Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Нашар көретіндерге арналған нұсқа