Консультациялық-диагностикалық емхананың жұмыс кестесі

Консультациялық-диагностикалық емхана: Павлодар қаласы,  Малайсары батыр к., 66, Щедрин  63
Емхананың тіркеу тел.: 8(7182) 66-40-05, 50-08-33, 50-01-50, 50-01-56, Малайсары батыр, 66, Щедрин, 63
Дерматовенерологиялық диспансерлік бөлімше: Павлодар қ.,  Малайсары батыр к., 66, Телефон: 8 (7182) 66-40-05, 50-01-50, 50-01-56,50-08-33, 50-01-56
Офтальмологиялық бөлімше: Павлодар қаласы, Щедрин көшесі, 63. Тіркеу орны: 8 (7182) 51-80-90, 62-93-04
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы: Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, 66. Байланыс телефоны: 8 (7182)50-04-99
 Гепатоорталық: Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, 66. Телефон: 8 (7182) 66-40-05, 50-01-50, 50-01-56, 50-08-33, 50-01-56
Функционалдық диагностика бөлімшесі (УДЗ, ФГДС): Павлодар қаласы, Щедрин көшесі, 63. Телефон : 8 (7182) 52-04-98
Инфекциялық бөлімшесі: Павлодар қаласы, Пахомов көшесі, 75. Байланыс телефоны: 8 (7182) 34-73-58
Перинаталдық орталық: Павлодар қаласы, Генерал Дүйсенов көшесі, 4. Байланыс телефоны: 8 (7182) 20-99-10
р/н
Бөлімше
Маман
Дәрігер
А.Т.Ж.
Кабинет
мекенжай
Қабылдау күндері
Қабылдау уақыты
1
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ЖУМАТАЕВА АЙГЕРИМ БОЛАТОВНА
101
Щедрин 63
Дб-Жм
12:00-13:00
2
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ЖУМАТАЕВА АЙГЕРИМ БОЛАТОВНА
104
Щедрин 63
Дб-Жм
13:00-16:00
3
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ТЕМИРГАЛИН АЛИБЕК АЖИГУЛОВИЧ
105
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-13:00
13:30-16:30
4
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ТЛЕУБАЕВ АБЛАЙХАН ГАБДУЛХАНОВИЧ
104
Щедрин 63
Дб-Жм
09:00-13:00
5
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ТЛЕУБАЕВ КАСЫМХАН АБЛАЙХАНОВИЧ
103/1
Щедрин 63
Дб
10:00-12:00
Консультативтік емхана
Офтальмолог Кеңесі
ТЛЕУБАЕВ КАСЫМХАН АБЛАЙХАНОВИЧ
103/1
Щедрин 63
сейсенбі сәрсенбі жұма
08:30-10:10
6
Консультативтік емхана
Циклоскопия
ЖУНУСОВ ДАУРЕН БОТАБАЕВИЧ
102
Щедрин 63
Дб-Жм
10:00-12:00
14:00-16:00
7
Консультативтік емхана
Тор қабатының лазерлік коагуляциясы
ЖУНУСОВ ДАУРЕН БОТАБАЕВИЧ
102
Щедрин 63
Дб-Жм
09:00-10:00
13:00-14:00
8
Консультативтік емхана
Көз УЗД
ГАБДУЛГАЗИЗОВА САУЛЕ ОРАЛКАНОВНА
103
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-12:00
9
Консультативтік емхана
Оптикалық когерентті томография (1 көз)
МАЙЖАНОВА АЙНАШ СЕИЛХАНОВНА
101
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-12:00
12:30-16:30
10
Консультативтік емхана
Көз УЗД
ҚАИРХАН ҚАРЛЫҒАШ АСХАТҚЫЗЫ
103
Щедрин 63
Дб-Жм
12:00-16:00
11
Консультативтік емхана
Периметрия (офтальмология)
АЛЬЖАНОВА САУЛЕ ЖУНУСБЕКОВНА
104
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-10:00
12
Консультативтік емхана
Оториноларинголог кеңесі
КРАМОРОВА ОКСАНА ВЛАДИМИРОВНА
226
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-12:00
12:40-13:00 (әскерге шақырылушылар)
13
Консультативтік емхана
Оториноларинголог кеңесі
МЕЙРХАНОВ НУРЖАН ХАЛЕЛОВИЧ
226
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
13:00-15:00
14
Консультативтік емхана
Акушер-гинеколог кеңесі
КУРМАНОВА ГАЛИЯ КАРАТАЙКЫЗЫ
200
Щедрин 63
Сейсенбі — жұма
14:00-16:00
15
Консультативтік емхана
Ревматолог кеңесі
ДИНАБЕКОВА АЙДАНА СЕРИКОВНА
215
Малайсары батыр 66
Дүйсенбі Сейсенбі, Бейсенбі Жұма
16:00-18:00
17:30-18:00 (әскерге шақырылушылар)
16
Консультативтік емхана
Невропатолог кеңесі
ТОПКО ГАЛИНА ВЛАДИМИРОВНА
203
Щедрин 63
Дб-Жм
10:00-13:00
17
Консультативтік емхана
Невропатолог кеңесі
ГОДУНОВА ОЛЬГА АЛЕКСАНДРОВНА
214
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-10:00
11:20-13:20 13:40-16:00
18
Консультативтік емхана
Сурдолог кеңесі
КРАМОРОВА ОКСАНА ВЛАДИМИРОВНА
226
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
12:00-12:40
14:00-16:40
08:20-09:00 (әскерге шақырылушылар)
19
Консультативтік емхана
Кардиолог кеңесі
МИГУЛЯ ВИКТОР МИХАЙЛОВИЧ
215
Щедрин 63
Дб-Жм
11:30-12:30
20
Консультативтік емхана
Кардиолог кеңесі
БИЖАНОВ АКЫЛБЕК КУАНЫШБЕКОВИЧ
216
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-11:15
11:15-12:00 (әскерге шақырылушылар)
21
Консультативтік емхана
Пульмонолог кеңесі
БАШИРОВА ГУЛЬНАРА КАПИЯТОВНА
204
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-13:00
13:30-16:30
16:00-16:30 (әскерге шақырылушылар)
22
Консультативтік емхана
Эндокринолог кеңесі
БУЛАМБАЕВА КЫМБАТ БУЛАТ-ҚЫЗЫ
212
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-13:00 12:30-13:00
23
Консультативтік емхана
Терапевт кеңесі
ГОДУНОВА ОЛЬГА АЛЕКСАНДРОВНА
214
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
10:00-11:00
24
Консультативтік емхана
Аллерголог-иммунолог кеңесі
САЛИМЖАНОВА ЖАДРА МУРЗАБЕКОВНА
230
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-12:30
13:00-16:30
13:40-14:20
(әскерге шақырылушылар)
25
Консультативтік емхана
Хирург кеңесі
СМИРНОВ АНДРЕЙ ВЛАДИМИРОВИЧ
202
Щедрин 63
Дб-Жм
13:00-15:00 14:30-15:00 (әскерге шақырылушылар)
26
Консультативтік емхана
Хирург кеңесі
КУЛИКОВ ВЛАДИМИР ЛЕОНИДОВИЧ
222
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
11:00-13:00
12:30-13:00 (әскерге шақырылушылар)
27
Консультативтік емхана
Гематолог кеңесі
СЕЙСЕНБЕКОВА ЖАННУР БАЛТАБАЕВНА
216
Щедрин 63
Сейсенбі, сәрсенбі
11:00-13:00
28
Консультативтік емхана
Гематолог кеңесі
БУХТОЯРОВА ГАЛИНА ЕВГЕНЬЕВНА
203
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-12:30
29
Консультативтік емхана
Гематолог кеңесі
ЖАКЫПБАЕВА АЙГЕРИМ АЙБЕКОВНА
206
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
10:00-14:00
13:20-14:00 (әскерге шақырылушылар)
30
Консультативтік емхана
Уролог кеңесі
САДЫКОВ НАРИМАН МАРАТОВИЧ
209
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
12:00-14:00
31
Консультативтік емхана
Травматолог-ортопед кеңесі
МАКАРОВ ВЛАДИМИР ИВАНОВИЧ
214
Щедрин 63
Дб-Жм
12:00-15:30
15:30-16:00 (әскерге шақырылушылар)
32
Консультативтік емхана
Гинеколог-эндокринолог кеңесі
БАЙДИЛОВА ГУЛЬМИРА КУЛЬЖИХАНОВНА
200
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-10:00
Консультативтік емхана
Гинеколог-эндокринолог кеңесі
БАЙДИЛОВА ГУЛЬМИРА КУЛЬЖИХАНОВНА
200
Щедрин 63
Сейсенбі Сәрсенбі
жұма
14:00-16:00
33
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Уролог кеңесі
ДУБИНИН АНДРЕЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ
121
Малайсары батыр 66
Дб- Бс
10:00-13:30 15:00-16:30 11:00-12:00 (әскерге шақырылушылар)
34
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Уролог кеңесі
ДУБИНИН АНДРЕЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ
121
Малайсары батыр 66
Сейсенбі Сәрсенбі
жұма
09:00-13:30
15:00-15:30
11:00-12:00 (әскерге шақырылушылар)
35
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Бүйрек УДЗ
Қалдық несепті анықтаумен қуықты УДЗ
Қуық асты безінің және қуықтың қалдық несепті анықтаумен трансабдоминалдық УДЗ
Қуық және қуық трансуретральды УДЗ
енқалта органдарын УДЗ
ДУБИНИН АНДРЕЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ
107
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
14:00-15:00
36
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Гинекологиялық УДЗ (трансабдоминалдық)
Гинекологиялық УДЗ (трансвагиналдық)
МУКАЖАНОВА ГАЛИЯ ЖУМАТОВНА
107
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-09:00
37
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Жүктіліктің 1 триместрінде акушерлік УДЗ
Жүктіліктің 2-3 триместрінде акушерлік УДЗ
НУРАШЕВА ЖАНАР ДЮСЕМБЕНОВНА
105
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:20-13:00
13:30-16:00 (сәрсенбі14:00)
38
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Жүктіліктің 1 триместрінде акушерлік УДЗ
Жүктіліктің 2-3 триместрінде акушерлік УДЗ
АНСАБАЕВА ГУЛЬМИРА КАБДУЛЛОВНА
101
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:20-13:00
13:30-16:00 (сәрсенбі_14:00)
39
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Бүйрек УДЗ
Қалдық несепті анықтаумен қуықты УДЗ
Қуық асты безінің және қуықтың қалдық несепті анықтаумен трансабдоминалдық УДЗ
Қуық және қуық трансуретральды УДЗ
Енқалта  органдарын УДЗ
ДУБИНИН АНДРЕЙ ВАЛЕРЬЕВИЧ
107
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
14:00-15:00
40
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Генетик кеңесі
ЛУЧНИКОВА ТАТЬЯНА АНАТОЛЬЕВНА
103
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-13:30
14:00-15:00 (сәрсенбі_14:00)
41
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Генетик кеңесі
ТЛЕУБЕКОВА РЫМГУЛЬ ШАЙХЫБЕКОВНА
104
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-13:30
14:00-16:00 (сәрсенбі_14:00)
42
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Акушер-гинеколог кеңесі (гинеколог-репродуктолог)
МУКАЖАНОВА ГАЛИЯ ЖУМАТОВНА
108
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
13:30-15:00
43
Репродуктивті денсаулық және пренаталдық Диагностика орталығы
Акушер-гинеколог (акушер-гинеколог) кеңесі
МУКАЖАНОВА ГАЛИЯ ЖУМАТОВНА
108
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
10:00-13:00
44
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Электрокардиографиялық зерттеу (12 бөлікте)
Автоматтандырылған аппараттарда функционалдық сынамалары бар Спирография (фармакологиялық, физикалық жүктеме)
КАРИБАЕВА ЖАННАТ ШИНГИСОВНА
107
Щедрин 63
Дб-Жм
08:00-12:00
12:00-13:00 (әскерге шақырылушылар)
45
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Электроэнцефалографиялық сынамалар (фото -, фоностимуляция, гипервентиляция)
КАРИБАЕВА ЖАННАТ ШИНГИСОВНА
114
Щедрин 63
Дб-Жм
14:00-16:00 (әскерге шақырылушылар)
46
Функционалдық диагностика бөлімшесі
ЭХО кардиография
КАРИБАЕВА ЖАННАТ ШИНГИСОВНА
114
Щедрин 63
Дб-Жм
08:30-12:00
13:00-14:00 (әскерге шақырылушылар)
47
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Реоэнцефалография
ГЛЕБОВА АННА ЛЕОНИДОВНА
107
Щедрин 63
Дб-Жм
10:00-11:00
14:00-15:00 (әскерге шақырылушылар)
48
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Эхоэнцефалография
ГЛЕБОВА АННА ЛЕОНИДОВНА
107
Щедрин 63
Дб-Жм
15:00-16:00 (әскерге шақырылушылар)
49
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Гепатобилиопанкреатикалық аймақтың УДЗ (бауыр, өт қабы, ұйқы безі, көкбауыр)
Бауыр УДЗ
Функцияны анықтаумен өт қабының УДЗ
Көкбауыр УДЗ
Бүйрек УДЗ
Бүйрек үсті безінің УДЗ
Кешенді Ультрадыбыстық диагностика (бауыр, өт қабы, ұйқы безі, көкбауыр, бүйрек)
Қалдық несепті анықтаумен бүйрек, қуық УДЗ
Қуық асты безінің және қуықтың қалдық несепті анықтаумен трансабдоминалдық УДЗ
Қуықасты безінің трансректалды УДЗ
Қуық және қуық трансуретральды УДЗ
енқалта органдарын УДЗ
үлдір және үлдір қуысының УДЗ
ЕМЕЛЬЯНОВА МАРИНА ФЕДОРОВНА
112
Щедрин 63
Дб-Жм
08:30-11:30
11:30-12:00 (әскерге шақырылушылар)
50
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Гепатобилиопанкреатикалық аймақтың УДЗ (бауыр, өт қабы, ұйқы безі, көкбауыр)
Бауыр УДЗ
Функцияны анықтаумен өт қабының УДЗ
Көкбауыр УДЗ
Бүйрек УДЗ
Бүйрек үсті безінің УДЗ
Кешенді Ультрадыбыстық диагностика (бауыр, өт қабы, ұйқы безі, көкбауыр, бүйрек)
Қалдық несепті анықтаумен бүйрек, қуық УДЗ
Қуық асты безінің және қуықтың қалдық несепті анықтаумен трансабдоминалдық УДЗ
Қуықасты безінің трансректалды УДЗ
Қуық және қуық трансуретральды УДЗ
енқалта органдарын УДЗ
үлдір және үлдір қуысының УДЗ
ЖАЛТЫРОВА ИРИНА АЛЕКСАНДРОВНА
112
Щедрин 63
Дб-Жм
08:30-11:30
11:30-12:00
(әскерге шақырылушылар)
51
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Гинекологиялық УДЗ (трансабдоминалдық)
Гинекологиялық УДЗ (трансвагиналдық)
ЖАЛТЫРОВА ИРИНА АЛЕКСАНДРОВНА
112
Щедрин 63
Дб-Жм
13:00-15:00
52
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Қалқанша безінің УДЗ
Сүт бездерін УДЗ
Сыртқы лимфа түйіндерінің УДЗ (бір анатомиялық аймақ)
Жұмсақ тіндердің УДЗ
Сілекей бездерін УДЗ
ЕМЕЛЬЯНОВА МАРИНА ФЕДОРОВНА
115
Щедрин 63
Дб-Жм
13:00-14:30
53
Функционалдық диагностика бөлімшесі
Аяқ артерияларының УДДГ
Аяқ веналарының УЗДГІ
ЕМЕЛЬЯНОВА МАРИНА ФЕДОРОВНА
115
Щедрин 63
Дб-Жм
15:00-15:40
54
Гепатоорталық
Гастроэнтеролог Кеңесі
СМАГУЛОВА АМИНА КАСКЫРБАЕВНА
224
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
11:00-13:00
13:30-15:30
55
Гепатоорталық
Инфекционист Кеңесі
СМАГУЛОВА АМИНА КАСКЫРБАЕВНА
224
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-11:00
56
Гепатоорталық
Инфекционист Кеңесі
МАТУОВА АКБОТА ЗАРУХАНОВНА
223
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
09:00-13:00
13:30-15:30
14:50-15:30 (призывники)
57
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
емдік бронхоскопия
МУЗАФАРОВ САТЫБАЛДЫ НУХИНОВИЧ
218
Щедрин 63
Дб-Жм
11:30-12:00
58
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
диагностикалық видеобронхоскопия
МУЗАФАРОВ САТЫБАЛДЫ НУХИНОВИЧ
218
Щедрин 63
Дб-Жм
11:00-11:30
59
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Видеоэзофагогастродуоденоскопия
АЛИЕВ КУАНЫШ БАЛТАШЕВИЧ
226
Щедрин 63
Дб-Жм
08:20-09:40
60
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Видеоэзофагогастродуоденоскопия
ҚАЖЕГҰЛОВ НҰРЖАН КЕНЖЕБЕКҰЛЫ
225
Щедрин 63
Дб-Жм
08:20-11:00
11:00-12:00 (призывники)
61
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Видеоэзофагогастродуоденоскопия
МУЗАФАРОВ САТЫБАЛДЫ НУХИНОВИЧ
218
Щедрин 63
Дб-Жм
08:20-10:40
62
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Жаппай видеоколоноскопия
АЛИЕВ КУАНЫШ БАЛТАШЕВИЧ
226
Щедрин 63
Дб-Жм
12:00-13:00
14:00-15:00
63
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Жаппай видеоколоноскопия скринингтік
АЛИЕВ КУАНЫШ БАЛТАШЕВИЧ
226
Щедрин 63
Дб-Жм
10:00-12:00
64
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Видеоректосигмоидоскопия
ҚАЖЕГҰЛОВ НҰРЖАН КЕНЖЕБЕКҰЛЫ
226
Щедрин 63
Дб-Жм
14:00-15:00
65
Эндоскопияның емдеу-диагностикалық бөлімшесі
Видеоректосигмоидоскопия
АЛИЕВ КУАНЫШ БАЛТАШЕВИЧ
226
Щедрин 63
Дб-Жм
15:00-16:00
66
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (әйел венерологиясы)
ЖАНАБЕРГЕНОВА МАДИНА АИТПАРОВНА
335
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:30-13:30
67
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (әйел венерологиясы)
БАЙСЕКЕНОВА ГУЛЬНАРА ВИТАЛЬЕВНА
332
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-12:00
12:30-16:00
68
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (ерлер венерологиясы)
ШИЛКИНА ЕЛЕНА СЕРГЕЕВНА
328
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-10:00
12:30-17:15
69
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (құпия кабинет)
АМАНЖОЛОВА МЕРУЕРТ ТЕМИРТАСОВНА
324
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-10:00
70
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (құпия кабинет)
ШИЛКИНА ЕЛЕНА СЕРГЕЕВНА
324
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
10:00-12:00
71
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (құпия кабинет)
ЖУНУСОВА ГУЛЬЗАДА КАРИМОВНА
324
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
12:00-14:00
72
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (құпия кабинет)
ТЕМИРЖАНОВ АКЫЛБЕК КАЛЕЛОВИЧ
324
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
14:00-16:00
73
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (құпия кабинет)
ТЯЖЕЛОВА ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА
327
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
16:00-18:00
74
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ЖАНАБЕРГЕНОВА МАДИНА АИТПАРОВНА
335
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
14:30-17:00
75
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ЖУНУСОВА ГУЛЬЗАДА КАРИМОВНА
333
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-11:30
14:00-18:00
76
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ОМАРОВА ЖАНАТ КАЗБЕКОВНА
330
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-12:00
12:30-16:00
77
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
КАЗЕНОВА АЛИЯ ХАПСАМАТОВНА
329
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-13:30
78
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ТЯЖЕЛОВА ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА
327
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-12:30
79
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ТКАЧУК ОЛЬГА ВИТАЛЬЕВНА
326
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-11:30
80
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
КАРИМОВА МАРИЯ КАБИДЕНОВНА
326
Малайсары батыра66
Дб-Жм
14:00-17:30
81
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
СТАРОСТИН АНДРЕЙ ЮРЬЕВИЧ
315
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
08:00-11:30
82
Тері-венерологиялық бөлімшесі
Дерматовенеролог кеңесі (тері)
ТЕМИРОВА АЙЗАДА НУРЛАНОВНА
315
Малайсары батыр 66
Дб-Жм
12:00-15:00
15:30-18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






[yop_poll id="2"]
  • umc-k umc-k
  • Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Нашар көретіндерге арналған нұсқа