Контакт

 

 Бөлімшелер ТАӘ Нөмірі
      1 Директор м.а. Мұсабеков Арман Төлегенұлы  
      2     Қабылдау бөлімі 50-05-50
3         Мед.бөлімі жөніндегі директор орынбасары Қосымбаева Шұға Зекенқызы 50-07-76
·4        Емханалық қызметі жөніндегі директор орынбасары Битигова Гүлнар Қаирқызы 50-01-55
5        Перинаталдық орталықтың бас дәрігері Оспанова Айман Қаиркенқызы  20-99-10
6       Емдеу сапасын бақылау жұмысы жөніндегі директор орынбасары   Тұрғұлдінов Амрқан Айдарқанұлы 62-84-74

 

7         АҚ және ТЖ штабының бастығы Қасенов Қанат Төлеуғазыұлы 51-50-61
8         АХжәне ГО Ситқазинова Сымбат Сәбешқызы 63-17-70
9        Бас медбибі Барлықова Гүлжамал Бейсембайқызы 51-80-69
10        Жұқпаны бақылау медбибісі Стальмакова Вера Николаевна 52-05-09
11 Анестезиология-реанимация бөлімшесі    Жалтыров Руслан Линарович 50-06-71
12         Бюро госпитализации порталы 52-04-84
13        Гинекологиялық бөлімшесі Құрманова Ғалия Қаратайқызы 50-03-81
14       Гематологиялық бөлімшесі Сейсенбекова Жаннұр Балтабайқызы 62-83-98
15 Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және сақтау бөлімі Сеитова Еркеш Шәкенқызы,  Маханова Жұпар Амангелдіқызы 52-05-09
 16 Инфекциялық бөлімшесі Дұқаева Жансүлу Құсаинқызы 34-73-58
17         Кардиологиялық бөлімшесі Мигуля Виктор Михайлович 51-81-08
18        Қабылдау бөлімшесі Недовизина Анжела Владимировна 50-09-86
19        Қосымша сервистік қызмет бөлімшесі Смағұлова Замзагүл Мадиқызы 50-04-30
20         Неврологиялық бөлімшесі Амренова Сауле Тәжібайқызы 50-09-24
21       Офтальмологиялық бөлімше Тлеубаев Қасымхан Аблайханұлы 51-80-91
22         Офтальмологиялық бөлімшесі Тіркеу орны 51-80-90,

62-93-04

23         Оториноларингологиялық бөлімшесі Мейрханов Нұржан Халелұлы 50-24-28
24         Рентгенологиялық бөлімшесі

КТ кабинеті

 Мельников Виталий Александрович 50-25-07

50-07-91

25        Репродуктивтік денсаулық және пренаталды диагностика орталығы

Тіркеу орны

Дубинин Андрей Валерьевич 50-05-35

 

50-04-99

26        Травматология-ортопедия бөлімшесі   Макаров Владимир Иванович 50-08-43
27        Терапевтік бөлімшесі Смағұлова Замзагүл Мадиқызы 50-09-40
28         Урологиялық бөлімшесі Садықов Нариман Маратұлы 50-25-37
29         ҰОСҚ бөлімшесі Кузьмина Нина Анатольевна 62-68-27
30      Функционалдық диагностика бөлімшесі

Тіркеу орны

Емельянова Марина Федоровна

 

 

52-04-98
31 Физиотерапевтік бөлімшесі   Синяева Нина Васильевна 50-25-07
32         Хирургиялық бөлімшесі   Смирнов Андрей Владимирович 50-18-44
33         Шаруа есебіндегі бөлімше Смирнов Андрей Владимирович 50-07-45
34       Орталықтандырылған клиникалық-диагностикалық зертхана Кириллова Анна Владимировна 63-03-41
35       Серологиялық зертхана Шахмарданова Баян Жолдасбекқызы 63-16-65
36        Кеңестік-диагностикалық емхана Анықтама үстелі

Тіркеу орны

50-05-43

66-40-05,

 50-08-33,

50-01-50,

50-01-56

37        Дерматовенерологиялық бөлімшесі Садвақасова Жанар Қажыбайқызы 50-11-31
38       Күндізгі дермато-венерологиялық стационар Ақылжанова Гүлназ Рамазанқызы 63-16-65
39       Тері-венерологиялық диспансерлік бөлімше Аманжолова Меруерт Теміртасқызы 50-01-59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






[yop_poll id="2"]
  • umc-k umc-k
  • Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care Global Conference On Primary Health Care

Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Нашар көретіндерге арналған нұсқа